Newsletter

KOD do pobrania utworów za darmo zostanie wysłany na twój adres e-mail, po zapisaniu się do newslettera. Dzięki zapisaniu się na naszą listę,  otrzymasz różne niespodzianki, będą zaproszenia na koncerty oraz inne suveniry. Także raczej warto.

MISSING GIF

Premiera płyty #RAPUNK- informacje organizacyjne

Wrzesień 6, 2016 9:55 pm Napisał/a:

Kochani, pewnie już wiecie o zmianie daty premiery…a jeśli nie, to proszę przeczytajcie poniższą wiadomość. Szczególnie istotna jest dla tych z Was, którzy zamówili płytę w preorderze.

Tak jak informowałem już na Facebooku, zmianie ulega data premiery. Osoba odpowiedzialna za ostateczny mix i master płyty niestety nie przyłożyła się do sprawy. Nie mogłem i nie chciałem oddać Wam efektu mojej dwuletniej pracy w takim stanie. Nowa osoba przejęła sprawę w swoje ręce i tym razem wiem, że jest to mega solidny gość który dołoży wszelkich starań abyście dostali towar najlepszej jakości.

A teraz do rzeczy- nie chcę podawać Wam kolejnej daty, dopóki nie mam 100% pewności. Całościowy miks całej płyty to nie przelewki, a ja także nie chcę nikogo poganiać aby mieć pewność, co do finałowej jakości. Wiem jedno- będzie to początkiem listopada. Na bieżąco podam informację na Facebooku, YouTube oraz Instagramie, o konkretnej dacie wysyłek, kiedy tylko będziemy kończyć temat.

Jeżeli ktoś z Was zamówił płytę/płyty, ale z uwagi na przesunięcie terminu chciałby zrezygnować z preorderu- piszcie proszę na nasz sklepowy email. Monika dyżuruje i każdego dnia na bieżąco będzie odpowiadać na Wasze pytania oraz robić zwroty jeśli takowe się pojawią. Zamówień pojawiło się wiele, także proszę o Waszą wyrozumiałość, kiedy Monia będzie potrzebować kilku dni już po premierze na realizację wszystkich zamówień. Płyta będzie wówczas na YouTube gotowa do odsłuchu, więc limitowani wybrańcy, może wybaczą kilkudniowe przesunięcia 🙂

!

Pozdrowienie,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MC SILK © 2016