O mnie

 Jeśli trafiłeś na tę stronę, to możesz czuć się jak u siebie bo…

Kiedy daję nogę na gaz, to to dociera do mas

potem przepuszczam to przez filtr tych numerów które znasz

masz już emocjonalny ładunek nieobojętny

odpięci od masy mamy kontakt- jestem pewny!

elektryzuje nas to samo ziom! Nie dajmy się uziemić!

Póki iskra przeskakuje- pod prąd płyniemy!!!

 

20160821_142249-01

Urodziłem się nie tak dawno, choć pamiętam jeszcze lata 80-te. Od zawsze jarałem się dobrą muzyką, która mnie mocno inspirowała. Tak się zdarzyło, że trochę się pochorowałem i miałem sporo czasu na słuchanie. Szczególnie przypadł mi do gustu rap, chociaż wtedy i dziś chętnie sięgam po wszystkie gatunki muzyczne. Nigdy nie byłem zwolennikiem samoograniczania się w swoich wyborach, dlatego czerpię inspiracje muzyczne przede wszystkim od najlepszych technicznie i warsztatowo twórców.

No właśnie- warsztat. To jest jak z oglądaniem świetnych sportowców- styl, technika i finezja potrafią zahipnotyzować na długie godziny. Pasja to kolejne słowo klucz, od którego  zaczęła się moja zajawka na rapowanie, często szybsze i szybsze. Ogrom czasu spędzony na badaniach i diagnozach pozwolił mi na szlifowanie umiejętności, które dzisiaj udaje mi się od czasu do czasu Wam zaprezentować.

To co mam okazję teraz zaprezentować to następny punkt mojego życiorysu. Płyta powstawała niemal 2 lata, ponieważ postanowiłem wbrew wszystkim „głosom rozsądku i dobrym radom” postawić na swoim. Nie ma w mojej głowie miejsca na granie pod publikę, na stosowanie tanich chwytów i muzyczną modę. I choć  wielu tak mówi to wiem, że jeśli tu trafiliście to właśnie z tych powodów. Nie chcę płynąć z nurtem, ale pod prąd. Nie chcę serwować Wam tego co z łatwością można znaleźć w innych ofertach, ale zaproponować coś nowego.

Możecie to pokochać jak ja, lub znienawidzić- ale to zawsze emocja i okazja do rozmowy. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć że #Rapunk to moje ukochane dziecko. Zapraszam Was do mojej bajki. Bo z Wami jest weselej, ruszymy razem w knieje, a w kniejach i dąbrowach przygoda już się chowa!

MC SILK © 2016