Newsletter

KOD do pobrania utworów za darmo zostanie wysłany na twój adres e-mail, po zapisaniu się do newslettera. Dzięki zapisaniu się na naszą listę,  otrzymasz różne niespodzianki, będą zaproszenia na koncerty oraz inne suveniry. Także raczej warto.

MISSING GIF

O mnie

kopis

MC Silk (Daniel Ciupryk) to muzyk, autor tekstów, jeden z pionierów YouTube w Polsce, lektor, reżyser.

Ma na swoim koncie dwie płyty oraz szereg pojedynczych utworów, publikowanych w sieci. Muzyk często udziela się w akcjach prospołecznych: w 2013 roku biorąc udział w projekcie wraz z Sylwią Hutnik i Pauliną Przybysz, stworzył bajkę dla dzieci zatytułowaną „Biomasa” propagującą wiedzę o energii odnawialnej. W 2015r. został twarzą i twórcą kampani Polskiego Towaryzystwa Kardiologicznego na temat udaru mózgu. Projekt, którego był twórcą zarówno w kwestii warstwy tekstowej jak i filmowej (do projektu powstało video, którego był reżyserem) otrzymał prestiżową nagrodę „Diamentowy Otis zaufania”. 

W listopadzie 2017 roku MC Silk wraz z Filmoteką Narodową- Instytutem Audiowizualnym stworzył projekt zatytułowany „Ostatni z nas”. Jest to filmowo- muzyczna opowieść o losach ostatniego człowieka na ziemi. Twórcą scenariusza, współreżyserem, montażystą, głównym bohaterem oraz osobą odpowiedzianą za postprodukcję obrazu był sam MC Silk. Utwór pojawił się także w wersji anglojęzycznej. Oprócz działalności muzycznej artysta działa także w branży reklamowej.

 

 

 

 

MC SILK © 2016